Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Процедура дій при застосуванні ворогом отруйних речовин

0
3 тижні ago
Процедура дій при застосуванні ворогом отруйних речовин

Процедура дій при застосуванні ворогом отруйних речовин: фахівці КНДІСЕ обговорили з іноземними партнерами алгоритм дій

Фахівці Київського НДІСЕ разом із партнерами з-за кордону обговорили можливі сценарії застосування ворожих бойових отруйних речовин. А також розглянули процедури дій у таких ситуаціях. Про результати участі у консультаційній зустрічі з хімічної криміналістики та аналізу, а також у командно-штабних навчаннях повідомив у своєму каналі в Telegram директор інституту Олександр Рувін.

Представники КНДІСЕ, за запрошенням партнерів зі США, брали участь у консультаційній зустрічі з хімічної криміналістики та аналізу. А також у командно-штабних навчаннях, що нещодавно пройшли в Польщі. Зустріч була організована Фондом нерозповсюдження та роззброєння (NDF) Державного департаменту США та Програмою запобігання розповсюдженню зброї (PPP), Агентства зменшення загрози (АЗЗ).

Учасники провели дискусії про співробітництво між органами державної влади та установами України у разі можливого використання ворогом бойових отруйних речовин. CBRN – скорочення, яке охоплює хімічні, біологічні, радіоактивні, ядерні та вибухові матеріали максимального ураження. Під час зустрічі обговорювалися процеси роботи всіх учасників на місці події, збір зразків для досліджень, їх зберігання, обробка та передача доказів тощо.

Робота делегатів включала не лише теоретичні обговорення й дискусії, але й розгляд практичних сценаріїв – моделювання різних ситуацій та визначення необхідних дій для реагування.Процедура дій при застосуванні ворогом отруйних речовин

Директор КНДІСЕ підкреслив, що такі заходи допомагають іноземним партнерам краще зрозуміти специфіку роботи української експертної спільноти й спільно розробляти найкращі механізми взаємодії.

Нещодавно група міжнародних експертів відвідала КНДІСЕ для вивчення доказів злочинів, вчинених російськими військовими проти України. Іноземні колеги особисто бачили процеси експертної роботи у сфері військових досліджень. Серед переглянутих об’єктів були частини й уламки російських ракет, які нещодавно використовувалися проти України. Гості могли переконатися, що більшість компонентів мікроелектроніки цих ракет була вироблена поза межами Росії.

Польща блокує українську продукцію: https://uineu.org/2024/04/10/polshha-blokuye-ukrayinsku-produkcziyu/

Місцеві вибори у Польщі: хто переміг: https://uineu.org/2024/04/10/misczevi-vybory-u-polshhi-hto-peremig/

Проект “Павутина”: захист Польщі від російських ракет: https://uineu.org/2024/04/10/proekt-pavutyna-zahyst-polshhi-vid-rosijskyh-raket/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *