Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Створення безпекового союзу Європи

0
3 тижні ago
Створення безпекового союзу ЄвропиСтворення безпекового союзу Європи

Створення безпекового союзу Європи

Глава Міністерства закордонних справ Німеччини, Анналена Бербок, висловила думку про необхідність того, щоб Європа перетворилася на безпечний союз, особливо в контексті 20-річчя східного розширення Європейського Союзу. Вона стверджує, що цей крок зробив ЄС безпечнішим, але зараз потрібна нова політика безпеки.

Створення безпекового союзу Європи
Створення безпекового союзу Європи

Бербок висловила цю позицію під час візиту до Польщі 1 травня, наголошуючи, що включення десяти держав до ЄС принесло вигоду всьому об’єднанню, зробивши його сильнішим і безпечнішим. Вона підкреслила, що розширення сприяло не лише торгівлі, але й полегшенню транскордонної взаємодії.

Проте вона також зазначила, що повномасштабна російська агресія проти України вимагає перегляду політики безпеки ЄС. Вона підкреслила, що Європа повинна стати безпечним союзом і більше не може допускати існування “сірих зон”.

За її словами, для досягнення цієї мети необхідно реформувати Євросоюз, щоб він став сильнішим у плані політики безпеки та говорив одним голосом. Крім того, вона підтримує прийняття країн, які бажають стати частиною цього союзу свободи і миру, до ЄС.

Раніше високий представник Євросоюзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель також висловив необхідність зміни парадигми європейської оборони. У березні Європейська комісія представила першу в історії Європейську оборонно-промислову стратегію на рівні ЄС, яка передбачає тісне залучення України.

Вам також буде цікаво дізнатись:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *