Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Німеччині рекордна кількість трудящих

0
3 тижні ago
У Німеччині рекордна кількість трудящихУ Німеччині рекордна кількість трудящих

У Німеччині рекордна кількість трудящих

Шольц: У Німеччині – рекордна кількість трудящих, повідомляє Deutsche Welle. Зараз у ФРН працевлаштовані 46 млн осіб – більше, ніж будь-коли раніше, заявив німецький канцлер у День праці. Німеччині необхідна ще більша кількість співробітників, тому влада прагне працевлаштувати і біженців.

У Німеччині рекордна кількість трудящих
У Німеччині рекордна кількість трудящих

Наразі в Німеччині понад 46 млн працевлаштованих громадян, що більше, ніж будь-коли раніше, заявив канцлер ФРН Олаф Шольц (Olaf Scholz) з нагоди Міжнародного дня праці. Минулого року співробітники в Німеччині загалом відпрацювали рекордну кількість годин, підкреслив він у поширеному середу, 1 травня, відеозверненні.

Водночас найближчими роками країні буде необхідно ще більше робочих кадрів, зазначив далі глава німецького уряду. «Тому ми дбаємо і про те, щоб швидше приступили до роботи й ті, хто приїхав до нас через російську війну проти України», – зазначив він далі. За словами Шольца, робота – це більше, ніж просто заробляння грошей, а й почуття спільності, колеги і визнання.

Шольц відхилив подальше підвищення пенсійного віку

Водночас німецький канцлер однозначно відхилив можливість ще більшого збільшення пенсійного віку в Німеччині. «Для мене це питання порядності – не ставити під сумнів заслужену пенсію для тих, хто вже пропрацював довгий час», – наголосив соціал-демократ. Молоді люди, які перебувають на початку трудового життя, за його словами, також мають право знати, як довго їм доведеться працювати.

Зі свого боку міністр праці Німеччини Хубертус Гайль (Hubertus Heil) закликав відмовитися від скорочення соціальних виплат. «1 травня – це день солідарності. Ми не дозволимо нас розколоти”, – заявив він в інтерв’ю газеті Tagesspiegel. За його словами, у Міжнародний день праці він особливо хоче підкреслити, що не допустить обмеження прав трудящих і руйнування соціальної держави. 1 травня по всій Німеччині пройдуть демонстрації за поліпшення умов праці. Центральна акція Об’єднання німецьких профспілок (DGB) відбудеться в Ганновері.

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *