Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Глава МЗС Німеччини про атаку російських хакерів

0
3 тижні ago
Глава МЗС Німеччини про атаку російських хакерівГлава МЗС Німеччини про атаку російських хакерів

Глава МЗС Німеччини

про атаку російських хакерів

Глава МЗС Німеччини пообіцяла наслідки за атаку російських хакерів. Міністерка закордонних справ Німеччини, Анналена Бербок, виступила з заявою про те, що Росія буде понести наслідки за кібератаку, яка, ймовірно, була спрямована на країну. Вона зазначила, що ця атака, як вважається, була організована групою, пов’язаною з російською військовою розвідкою. Ці слова Бербок проголосила під час пресконференції в Аделаїді, інформацію про яку цитує агентство Reuters, повідомляє “Європейська правда”. 

Глава МЗС Німеччини про атаку російських хакерів
Глава МЗС Німеччини про атаку російських хакерів

У січні 2023 року німецький уряд повідомив про те, що російські хакери-активісти атакували декілька німецьких вебсайтів у відповідь на рішення Німеччини відправити танки Leopard до України.

“Ми можемо однозначно пов’язати минулорічну атаку з російською групою APT28, яку керує російська військова розвідка”, – зауважила Бербок. “Іншими словами, державні російські хакери атакували Німеччину в кіберпросторі. Це абсолютно неприпустимо і матиме свої наслідки”, – додала вона.

У березні того ж року німецьке агентство з кібербезпеки та дослідники, що працюють на власника Google Alphabet, повідомили про те, що схожа група під назвою APT29 спробувала здійснити атаку на кілька німецьких політичних партій. Хакери намагалися проникнути в їхні мережі та викрасти дані.

Ці події стали свідками нестабільної кібербезпеки в Німеччині. Глава Федерального відомства з інформаційної безпеки зазначив нещодавно, що країна не готова до можливої широкомасштабної кібератаки.

Наша читацька рекомендація:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *