Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німецькі бізнесмени постачали в РФ компоненти до безпілотників

0
2 тижні ago
Німецькі бізнесмени постачали в РФ компоненти до безпілотниківНімецькі бізнесмени постачали в РФ компоненти до безпілотників

Німецькі бізнесмени постачали в РФ компоненти до безпілотників

У Вищому регіональному суді Штутгарта відбудеться судовий процес щодо двох німецьких бізнесменів, які, за звинуваченням, незаконно постачали електронні компоненти для безпілотників до Росії. Цю інформацію надає німецьке телеканал n-tv за посиланням на “Європейську правду”.

Німецькі бізнесмени постачали в РФ компоненти до безпілотників
Німецькі бізнесмени постачали в РФ компоненти до безпілотників

За даними слідства, замовником у Росії була особа, що виробляє військові матеріали та компоненти. Зазначається, що ці компоненти, ймовірно, використовуються у безпілотниках, включаючи модель “Орлан-10”, яка застосовується російськими військами, в тому числі в Україні.

За обвинуваченням, електронні компоненти, які були поставлені, є стандартними для таких безпілотників і підпадають під санкції, які Європейський Союз ввів щодо Росії. За даними слідства, вартість незаконно поставлених компонентів становить близько 875 тисяч євро.

Це не перший випадок, коли німецькі компанії потрапляють під удар за взаємодію з окупованим Кримом. У 2017 році прокуратура Гамбурга заявила про обвинувачення п’яти працівників компанії Siemens у поставці газових турбін до окупованого Криму, а ця інформація стала відома ще в 2017 році.

Тоді компанія Siemens спершу відкидала будь-які звинувачення, але згодом заявила, що має докази того, що її продукція була транспортована незаконно, але без її відома. Незважаючи на цей скандал, Siemens продовжив здійснювати торгівлю з Росією.

Раніше ми повідомляли:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *