Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Нова німецька ракета успішно пройшла випробування

0
3 тижні ago
Нова німецька ракета успішно пройшла випробуванняНова німецька ракета успішно пройшла випробування

Нова німецька ракета

успішно пройшла випробування

Ракета німецької стартап-компанії з успіхом пройшла випробування. Німецька стартап-компанія HyImpulse розробила ракету, яка літає мало не на свічковому воску. Тепер вона успішно пройшла випробування в Австралії.

Нова німецька ракета успішно пройшла випробування
Нова німецька ракета успішно пройшла випробування

По інформації dpa – Уперше за останні десятиліття відбувся запуск комерційної ракети-носія німецької компанії. Як повідомив представник компанії, дванадцятиметрова ракета злетіла з австралійського випробувального полігону Кунібба в п’ятницю близько 7:10 за німецьким часом.

Ракета-носій SR75 стартап-компанії HyImpulse працює на парафіні (свічковому воску) і рідкому кисні. За словами одного із засновників Крістіана Шмірера, вона може полетіти і в космос, але цього разу була запланована висота всього лише 60 кілометрів, тож межа між атмосферою і космосом не була досягнута.

За словами Шмірера, ця ракета-носій компанії HyImpulse, штаб-квартира якої розташована недалеко від Хайльбронна в землі Баден-Вюртемберг, стане найкращою пропозицією для ринку малих супутників.

Компанія працює і над другою, більшою ракетою під назвою SL1 для виведення на орбіту вантажу масою до 600 кг, яку також оснастять гібридною руховою установкою, що працює на парафіні та рідкому кисні. Планується, що ці ракети почнуть доставляти супутники в космос приблизно через півтора року.

Вас також зацікавить:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *