Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Протестувальники блокували авто Зелених

0
3 тижні ago
Протестувальники блокували авто ЗеленихПротестувальники блокували авто Зелених

Протестувальники блокували авто Зелених

У суботу у громаді Лунов-Штольценгаген у федеральній землі Німеччини Бранденбург відбувся інцидент, в якому протестувальники оточили автомобіль віцепрезидентки Бундестагу від партії “Зелені” Катрін Герінг-Екард, перешкоджаючи їй від’їхати після проведення партійної події. Цю інформацію повідомляє видання Spiegel

Протестувальники блокували авто Зелених
Протестувальники блокували авто Зелених

Подія мала місце під час заходу, організованого партією “Зелені”, на який прийшло близько півсотні людей. Після закінчення заходу люди оточили віцепрезидентку і заважали їй вийти до машини. Потім вони навіть блокували автомобіль і намагалися нанести йому ушкодження. Герінг-Екард змогла поїхати лише після 45-хвилинної затримки, коли поліція викликала підкріплення та змогла розсіяти та потіснити протестувальників.

Представники офісу депутатки висловили здивування тим, як правоохоронці недооцінили ризик провокацій, з огляду на широку активність у соціальних мережах, де розповсюджувалися заклики до контрдемонстрацій на тлі заходу “Зелених”. Вони також зазначили, що протести є легітимними, але погрози та залякування – ні.

У зв’язку з інцидентом розпочато адміністративні провадження щодо двох молодих людей, які безпосередньо брали участь в блокуванні автомобіля, за застосування примусу.

Цей інцидент став ще однією підтвердженою тенденцією конфліктів між протестувальниками та представниками партії “Зелені”. У лютому того ж року одну з подій у землі Баден-Вюртемберг скасували через протести аграріїв, які переросли в сутички з поліцією. Також у цьому ж місяці фермери заблокували пором, на якому перебував співлідер “Зелених”, віцеканцлер та міністр економіки Роберт Габек. Міністерка внутрішніх справ Німеччини вважала, що такі протести переходять межу і “не мають нічого спільного з демократією”.

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *