Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Польщі викинули на смітник 16 тисяч злотих

0
3 тижні ago
У Польщі викинули на смітник 16 тисяч злотих

У Польщі викинули на смітник 16 тисяч злотих – як це сталося і хто їх знайшов

У Польщі працівники ресторану випадково викинули на смітник 16 тисяч злотих.   Після втрати коштів ресторанна бригада звернулася до поліції для допомоги у їхньому пошуку.

Згідно з повідомленням на onet.pl, інцидент стався в Раві Мазовецькій. Під час прибирання працівники ресторану невдало викинули коробку у смітник, в якій було 16 тисяч злотих. Початково вони спробували знайти кошти самостійно, але потім звернулися за допомогою до правоохоронних органів.

“Існувала підозра, що хтось помітив гроші в контейнері і привласнив їх. Криміналісти почали переглядати записи з камер

відеоспУ Польщі викинули на смітник 16 тисяч злотихостереження і встановлювати, хто, якщо хтось, виніс сміття. Завдяки втручанню поліцейських з’ясувалося, що кілька годин тому весь контейнер був вивезений на сміттєзвалище”, – пояснила працівниця місцевої поліції Агата Кравчик.

Поліцейські розпочали розслідування, оскільки були підозри щодо можливості крадіжки грошей з контейнера для сміття. Шляхом перегляду відеозаписів з камер вони встановили, що весь вміст контейнера був вивезений на сміттєзвалище. Щоб розшукати кошти, поліція тимчасово зупинила роботу на сортувальному заводі, де відходи були готові до перероблення.

Після детального обшуку сміття в одному з мішків була виявлена коробка з готівкою. Знайдені кошти будуть повернуті власнику у повному обсязі.

Чим загрожує нелегальне працевлаштування українцям: https://uineu.org/2024/04/22/chym-zagrozhuye-nelegalne-praczevlashtuvannya-ukrayinczyam/

Польські підприємці закликають фермерів розблокувати кордон: https://uineu.org/2024/04/22/polski-pidpryyemczi-zaklykayut-fermeriv-rozblokuvaty-kordon/

Неформальний саміт Європейської ради: безпека України: https://uineu.org/2024/04/22/neformalnyj-samit-yevropejskoyi-rady-bezpeka-ukrayiny/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *