Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Через кібератаку МЗС Німеччини викликало дипломата РФ

0
2 тижні ago
Через кібератаку МЗС Німеччини викликало дипломата РФЧерез кібератаку МЗС Німеччини викликало дипломата РФ

Через кібератаку МЗС Німеччини викликало дипломата РФ

Міністерство закордонних справ Німеччини запросило на бесіду тимчасового повіреного у справах посольства Росії в зв’язку з кібератакою, яка відбулася минулого року на Соціал-демократичну партію (СДПН). Цю інформацію опублікував у п’ятницю речник німецького МЗС в Берліні за посиланням на Bild. Російського дипломата запросили до міністерства на обідню пору у п’ятницю.

Через кібератаку МЗС Німеччини викликало дипломата РФ
Через кібератаку МЗС Німеччини викликало дипломата РФ

У січні 2023 року хакери скористалися вразливістю в програмному забезпеченні Microsoft, щоб атакувати облікові записи електронної пошти СДПН. Результати розслідування, яке вже завершено, вказують на те, що за цією кібератакою стоїть підрозділ російської військової розвідки.

Речник МЗС у Берліні заявив у п’ятницю, що цей інцидент є свідченням реальної та значної загрози, яку Росія становить для безпеки та миру в Європі. Заступник речника уряду, Вольфганг Бюхнер, рішуче засудив кібератаку, наголошуючи, що такі дії становлять загрозу для демократії. Міністрка закордонних справ, Анналена Бербок, підкреслила, що ця хакерська атака не залишиться без наслідків.

У січні минулого року стало відомо, що російські хакери, можливо, у відповідь на рішення Німеччини про постачання танків в Україну, атакували низку німецьких вебсайтів. Сама СДПН оголосила про кібератаку ще у червні минулого року, припускаючи, що вона могла бути здійснена з Росії. Атака розпочалася в січні 2023 року і протягом деякого часу залишалася непоміченою.

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *