Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Напад на кандидата від партії Шольца

0
2 тижні ago
Напад на кандидата від партії ШольцаНапад на кандидата від партії Шольца

Напад на кандидата від партії Шольца

Кандидата від партії Олафа Шольца на виборах до Європейського парламенту в Дрездені побили під час агітації, що викликало серйозні травми. Це стало останнім з ряду інцидентів, які загострили політичну напруженість у Німеччині перед виборами.

Напад на кандидата від партії Шольца
Напад на кандидата від партії Шольца

Матіас Екке, кандидат від Соціал-демократичної партії, став жертвою нападу, коли він розклеював плакати у п’ятницю ввечері. Його доставили до лікарні з важкими травмами, які вимагали хірургічного втручання.

Міністерка внутрішніх справ Ненсі Фезер заявила, що якщо буде доведено, що цей напад був політично мотивованим, то це буде серйозною загрозою для демократії. Вона наголосила, що ситуація свідчить про новий рівень антидемократичного насильства.

Урядові та опозиційні партії закликали поліцію зміцнити захист політиків і передвиборчих мітингів, оскільки їхні члени стали об’єктом фізичних і словесних нападів.

Нагадаємо, що цього тижня у Бранденбурзі протестувальники оточили автомобіль віцепрезидентки Бундестагу від “Зелених” Катрін Герінг-Екард, не дозволяючи їй поїхати після проведення партійної події. Раніше фермери заблокували пором, на якому перебував співлідер “Зелених”, віцеканцлер та міністр економіки Роберт Габек.

Міністерка внутрішніх справ Німеччини зауважила, що такі протести переходять межу і “не мають нічого спільного з демократією”.

Джерело інформації: eurointegration.com.ua

Наша читацька рекомендація:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *