Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Польща реалізує масштабну перевірку своїх мешканців

0
2 тижні ago
Польща реалізує масштабну перевірку своїх мешканців

Польща реалізує масштабну перевірку своїх мешканців: на що звертається увага. Перевірка, проводжена Головним управлінням статистики Польщі, триватиме до 26 червня.

Головне статистичне управління (GUS) розсилає понад 23 тис. листів по всій країні. Одержувачі можуть очікувати візиту інтерв’юера, який досліджуватиме житлові умови, рівень доходу та його джерела, а також матеріальне становище.

Польща реалізує масштабну Польща реалізує масштабну перевірку своїх мешканців
перевірку своїх мешканців: GUS збирає різноманітні дані про економіку та особисті фінанси громадян, використовуючи різні методи, включаючи прямі опитування.

За словами представників статистичного управління, метою дослідження є отримання актуальних та порівняльних даних про доходи, бідність, соціальне відчуження та інші аспекти умов життя в країнах ЄС. Учасники опитування обираються випадковим чином, інтерв’ю може проводитися особисто, за допомогою телефону або в онлайн режимі. Опитування відбувається по всій країні Головним управлінням статистики з 22 квітня по 26 червня 2024 року.

Польща прийняла рішення надавати матеріальну підтримку лише тим українцям, які зможуть довести своє постійне перебування в країні. Таке рішення увійшло до законопроєкту, що стосується підтримки українських біженців, які знаходяться в Польщі з березня 2022 року.

Міністр національної оборони Польщі Владислав Косиняк-Камиш зауважив, що вже були випадки, коли українці отримували гроші та покидали країну. Згідно з його заявою, соціальну допомогу отримуватимуть лише ті українці, які проживають постійно в Польщі.

“Програма «Сім’я 800+» та інші сімейні виплати будуть доступні лише тим родинам, в яких діти ходять до школи і які зможуть підтвердити своє перебування в Польщі”, – додав міністр.

Раніше Рада міністрів Польщі схвалила законопроєкт, що передбачає продовження тимчасового захисту для біженців з України до 30 вересня 2025 року. Згідно з цією ініціативою, виплати будуть надаватися особам, які проживають разом з дітьми на території Польщі та виконують обов’язки вихованців дошкільного віку або учнів школи.

У Варшаві стався напад через російську мову https://uineu.org/2024/05/03/u-varshavi-stavsya-napad-cherez-rosijsku-movu/

Дуда переконав Трампа у підтримці України

https://uineu.org/2024/05/03/duda-perekonav-trampa-u-pidtrymczi-ukrayiny/

Спроба підпалу синагоги Варшави: затримано підозрюваного

https://uineu.org/2024/05/03/sproba-pidpalu-synagogy-varshavy-zatrymano-pidozryuvanogo/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *