Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Що буде з віллою Геббельса під Берліном?

0
2 тижні ago
Що буде з віллою Геббельса під БерліномЩо буде з віллою Геббельса під Берліном

Що буде з віллою Геббельса під Берліном?

Влада Берліна хоче подарувати віллу, що колись належала Геббельсу. Уряд Берліна вирішив віддати віллу, яка раніше належала міністру пропаганди під час Адольфа Гітлера, Йозефу Геббельсу. Після цього у влади є надія щодо завершення довготривалих дискусій про її майбутнє. Ця вілла розташована на сільській ділянці на північ від Берліна, існує пропозиція перепрофілювати її або руйнувати.

Що буде з віллою Геббельса під Берліном
Що буде з віллою Геббельса під Берліном

Міністр фінансів Берліна, Штефан Еверс, заявив у четвер у парламенті землі про готовність передати цю власність будь-кому, хто бажає її прийняти в дар. Берлін вже намагався передати власність цієї ділянки федеральній владі або землі Бранденбург. Щоб принити сплачувати за її утримання та охорону. Еверс не уточнив, чи розглядатимуться пропозиції від приватних осіб. Якщо жоден з цих варіантів не буде успішним, міністр погрожує руйнуванням, до чого вже готові.

Ця вілла, побудована в 1939 році, знаходиться на лісистій ділянці з видом на озеро Богензее поблизу Вандліц, близько 40 кілометрів на північ від Берліна. Геббельс використовував цей будинок для зустрічей нацистських лідерів, художників і акторів, а також, за чутками, для романтичних зустрічей. Після війни ділянку використовували як шпиталь, а потім її перейняло молодіжне крило Комуністичної партії Східної Німеччини, яке перетворило її на навчальний центр. Після об’єднання Німеччини в 1990 році право власності повернулося до Берліна, проте місто не знайшло сферу використання для цієї власності.

Поверненням до Берліна під кінець Другої світової війни, Геббельс разом з дружиною і дітьми вчинили самогубство в бункері Гітлера, коли радянські війська наближалися до міста. Їхній розкішний будинок в Берліні був проданий на аукціоні в 2011 році.

Також відзначимо, що австрійська поліція затримала чотирьох німців, які вшановували день народження Адольфа Гітлера біля будинку, де той народився. Раніше швейцарська нижня палата парламенту прийняла заходи щодо заборони використання, публічного носіння або демонстрації нацистських та расистських символів з метою запобігання поширенню ненависті та насильства.

За матеріалами: eurointegration.com.ua

Раніше ми повідомляли: 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *