Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Західний світ не готовий до традиційної війни

0
2 тижні ago
Західний світ не готовий до традиційної війниЗахідний світ не готовий до традиційної війни

Західний світ не готовий до традиційної війни

Армін Паппергер, керівник німецької збройової компанії Rheinmetall, виступив з закликом до значного збільшення військових витрат для того, щоб Німеччина змогла забезпечити свій власний захист. Цю пропозицію він висловив під час зустрічі з Асоціацією бізнес-журналістів у Дюссельдорфі, як пише “Європейська правда” за інформацією Süddeutsche Zeitung.

Західний світ не готовий до традиційної війни
Західний світ не готовий до традиційної війни

Паппергер зазначив, що західний світ не готовий до конвенційної війни, особливо з урахуванням того, що Китай і Росія мають сучасні озброєння. Він вважає, що оборонний бюджет Німеччини повинен бути збільшений на щонайменше 30 мільярдів євро щорічно з нинішніх 52 мільярдів євро. Якщо ці кошти не будуть витрачені на зброю, Німеччина, за словами Паппергера, може пропустити шанс на “поворотний момент” (Zeitenwende).

Після агресивних дій Росії на Україні у 2022 році канцлер Олаф Шольц оголосив про “поворотний момент” для країни, що призвело до створення спеціального фонду на 100 мільярдів євро для посилення обороноздатності та компенсації дефіциту в Бундесвері. За останні роки Німеччина зменшила витрати на оборону, що призвело до застаріння військової техніки та порожнечі в складах боєприпасів.

Rheinmetall вже отримав певну користь від спеціального фонду, отримавши замовлення на виробництво бронемашин та іншої військової техніки. Паппергер відзначив, що цей фонд має бути використаний у 2026 році, але водночас наголосив на необхідності збільшення регулярних оборонних витрат.

Щодо збільшення витрат, Паппергер вказав на важливість підтримки оборонної промисловості, яка розраховує на майбутні замовлення. Він також навів приклад з дефіцитом артилерійських боєприпасів, зауваживши, що для їхнього виробництва потрібно десять років. Тому федеральний уряд повинен забезпечити відповідні фінансові ресурси.

Паппергер підкреслив, що Німеччині, як члену НАТО, необхідно інвестувати два відсотки свого економічного виробництва в оборону, але наразі цього недостатньо. Він вважає, що запаси артилерійських боєприпасів необхідно поповнити, і це можливо лише за умови значного збільшення військових витрат.

Щодо подій останніх днів, Паппергер нещодавно став об’єктом атаки, коли садовий будинок, належний йому, був спалений внаслідок нападу прихильників лівого екстремістського руху RAF, які звинуватили його в “наживанні” на продажах зброї.

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *