Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина викликала посла з Росії

0
2 тижні ago
Німеччина викликала посла з РосіїНімеччина викликала посла з Росії

Німеччина викликала посла з Росії

Німеччина прийняла рішення відкликати свого посла з Росії для проведення консультацій. Таке повідомлення речника міністерства закордонних справ Німеччини було оприлюднене в понеділок. Цю інформацію надає агентство Reuters за посиланням на “Європейську правду”.

Німеччина викликала посла з Росії
Німеччина викликала посла з Росії

Згідно з повідомленням речника, німецький посол Александер Граф Ламбсдорф залишиться у Берліні на протязі тижня для проведення консультацій, після чого повернеться до Москви. Рішення про відкликання посла було ухвалено в контексті звинувачень, які Берлін висунув проти Росії у справі кібератак на оборонні та аерокосмічні компанії, а також на політичну партію, що перебуває при владі.

Берлін звинуватив групу хакерів APT28, яку пов’язують з російською військовою розвідкою, у цих атаках. Зауважимо, що ці звинувачення висловлені в контексті загальної тривоги в Європі через дії російських хакерів та шпигунів, які набули активності після повномасштабного вторгнення Росії в Україну та передвиборчого періоду до Європарламенту.

За даними уряду Німеччини, кібератаки, які почалися два роки тому, були спрямовані на керівництво Соціал-демократичної партії Німеччини та на компанії у сферах логістики, оборони, аерокосмічних технологій та ІТ. Влада Німеччини стверджує, що група APT28, відома також як Fancy Bear, використала уразливість в Microsoft Outlook для взлому електронних поштових скриньок.

У п’ятницю, 3 травня, Європейський союз висловив засудження щодо кіберкампанії Росії проти Німеччини та Чехії. Також НАТО висловило підтримку Німеччині та Чехії та готовність до скоординованої відповіді на цю загрозу.

Вам також буде цікаво дізнатись:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *