Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Пісторіус за збільшення оборонного бюджета

0
2 тижні ago
Пісторіус за збільшення оборонного бюджетаПісторіус за збільшення оборонного бюджета

Пісторіус за збільшення оборонного бюджета

 

Міністр оборони Німеччини пропонує збільшити оборонний бюджет
Пісторіус за збільшення оборонного бюджета

 

Пісторіус за збільшення оборонного бюджета. Міністр оборони Борис Пісторіус висловив переконання у необхідності збільшення оборонного бюджету країни на кілька мільярдів євро. Його заява була зроблена під час поїздки до Гамбурга і повідомлена “Європейською правдою” з посиланням на Tagesschau. Пісторіус підкреслив, що для забезпечення надійної оборони потрібен стабільний та стійкий бюджет. Він визначив необхідність інвестування щонайменше двох відсотків від ВВП країни у НАТО та національну обороноздатність.

Міністр підкреслив, що безпека має свою вартість, але він вважає ці витрати обґрунтованими, зокрема, у Німеччині, де розуміють цінність обіцянок про спільну безпеку.

Пісторіус назвав Росію найбільшою загрозою для безпеки та миру в регіоні Європи та Атлантики. Він зазначив, що завдання Німеччини – допомогти Україні в перемозі, наголошуючи на неможливості залишатися осторонь у цьому питанні. Раніше міністр закордонних справ Франції Стефан Сежурне закликав Німеччину спільно зміцнювати оборонну промисловість Європи.

Деякі інші кроки у напрямку спільної оборони були здійснені міністрами оборони Німеччини і Франції, які затвердили плани щодо спільної розробки бойового танка наступного покоління з використанням штучного інтелекту та лазерної технології. Німеччина також бере участь у спільному проєкті створення винищувача FCAS разом з Францією та Іспанією.

Вас також зацікавить:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *