Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Шольц виступає за збільшення військової допомоги Україні

0
2 тижні ago
Шольц виступає за збільшення військової допомоги УкраїніШольц виступає за збільшення військової допомоги Україні

Шольц виступає за збільшення військової допомоги Україні

Канцлер Німеччини, Олаф Шольц, під час свого візиту до Литви закликав інші європейські країни збільшити військову допомогу Україні. Мова йже про передачу більшої кількості військової техніки зі своїх запасів. Цю інформацію надає “Європейська правда”, посилаючись на повідомлення Tagesschau.

Шольц виступає за збільшення військової допомоги Україні
Шольц виступає за збільшення військової допомоги Україні

Шольц підкреслив важливість надання підтримки в умовах, коли Україні не вистачає боєприпасів та артилерії. Він зазначив, що Німеччина уже передала Україні додаткову систему Patriot зі своїх запасів і це свідчить про готовність допомогти країні.

“Для нас це дуже чіткий сигнал, що ми готові допомогти там, де не вистачає боєприпасів та артилерії”, – відзначив він, закликаючи інших європейських партнерів також долучитися до цієї допомоги.

Канцлер підкреслив, що очікувати на створення нових систем вже не має сенсу, тому важливо забезпечити Україну більшим обсягом засобів протиповітряної оборони з наявних запасів.

Треба згадати, що після передачі США Україні ракет ATACMS, голова Мюнхенської конференції з безпеки, Крістоф Гойсген, закликав Олафа Шольца переглянути відмову Німеччини постачати крилаті ракети Taurus. Однак Шольц підтвердив, що відмовляється від постачання цих ракет.

За даними ЗМІ, у США сподіваються, що рішення про передачу ракет ATACMS для України підштовхне Німеччину до схожого кроку стосовно крилатих ракет Taurus.

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *