Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У міcті Гессен підтримують повернення чоловіків в Україну

0
2 тижні ago
У міcті Гессен підтримують повернення чоловіків в УкраїнуУ міcті Гессен підтримують повернення чоловіків в Україну

У міcті Гессен підтримують повернення чоловіків в Україну

У Гессені, німецькій федеральній землі, виникла ініціатива підтримки повернення чоловіків з України додому після повномасштабного вторгнення Росії. Міністр внутрішніх справ Гессену, Роман Посек, висловив думку, що земельні уряди мають допомогти Україні у цьому питанні. Він вважає, що це може бути не лише гуманітарною допомогою, але й підтримкою для української обороноздатності.

У міcті Гессен підтримують повернення чоловіків в Україну
У міcті Гессен підтримують повернення чоловіків в Україну

За словами Посека, Німеччина може допомогти Україні з набором до війська, а також допомогти у використанні чоловіків, які залишили Україну, але мають потенціал брати участь у обороні своєї країни. Однак важливо зберігати статус безпечного прихистку для біженців у Німеччині.

Посек відкинув можливість видання німецьких документів як заміну українським для цих осіб, вказавши, що не бачить для цього відповідних умов і наголошуючи на легітимності України як держави.

Планується, що федеральні землі та Федеральне міністерство внутрішніх справ Німеччини з 7 травня почнуть обговорення про те, яким чином можна допомогти українським чоловікам мобілізаційного віку. Мета – досягнути загальнонаціонального рішення щодо цього питання.

Нагадаємо, що Міністерство закордонних справ України 23 квітня тимчасово призупинило надання послуг українським чоловікам призовного віку в українських дипломатичних установах. Однак віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Ольга Стефанішина, заявила, що Україна не буде примушувати чоловіків призовного віку повертатися з-за кордону.

По матеріалам видавництва: eurointegration.com.ua

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *