Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Вплив РФ і Китаю на ультраправу партію Німеччини

0
2 тижні ago
Вплив РФ і Китаю на ультраправу партію НімеччиниВплив РФ і Китаю на ультраправу партію Німеччини

Вплив РФ і Китаю на ультраправу партію Німеччини

Дані опитування, проведеного Інституту дослідження громадської думки INSA і цитованого Bild, показують, що в Німеччині велика частина населення вбачає суттєвий вплив Росії та Китаю на ультраправу партію “Альтернатива для Німеччини” (АдН). Опитування виявило, що майже половина німців вважає, що Росія та Китай мають “дуже значний” або “достатньо значний” вплив на АдН. Цей вплив стурбований 26% прихильників ультраправої партії.

Вплив РФ і Китаю на ультраправу партію Німеччини
Вплив РФ і Китаю на ультраправу партію Німеччини

Понад тим, більшість опитаних (58%) не вважають, що АдН є патріотичною партією, оскільки вони не бачать у ній заботи про добробут Німеччини. Також в опитуванні було висловлено питання, за кого замість АдН вони проголосували б. Для 22% опитаних такою альтернативою може бути нова партія Сари Вагенкнехт. Ще 21% вважають альтернативою ХДС/ХСС. “Зелені” не вважаються альтернативою для жодного прихильника АдН.

Також, для 20% опитаних немає конкретної альтернативи. Опитування INSA було проведено на початку травня, опитано 1003 громадяни Німеччини. Останніми часами німецька Соціал-демократична партія випередила АдН в опитуваннях, що сталося вперше з червня 2023 року. Це сталося на тлі ряду скандалів, що оточують ультраправих останніми тижнями.

Наприклад, за останні тижні АдН звинувачували в шпигунстві на користь Китаю та торгівлі впливом на користь Росії. Минулого тижня у Дрездені було заарештовано громадянина Німеччини Цзяна Г., який був помічником євродепутата Максиміліана Кра, представника АдН у Європарламенті.

Також цього місяця Бельгія розпочала кримінальне розслідування щодо можливого втручання Росії у вибори, після того, як чеський уряд заявив про виявлення російської мережі, яка намагалася вплинути на політику, включаючи фінансові підтримки європейським політикам.

Серед цих політиків були представники АдН, такі як Петр Бистронь, якого підозрюють у просуванні проросійської пропаганди, а також сам Максимілліан Кра.

Раніше ми повідомляли:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *