Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Витік таємної інформації з Бундесверу

0
2 тижні ago
Витік таємної інформації з БундесверуВитік таємної інформації з Бундесверу

Витік таємної інформації з Бундесверу

ЗМІ повідомляють про витік конфіденційних даних щодо зустрічей Бундесверу в Німеччині. Виявлено, що військові використовували інструмент відеоконференцій, який мав недолік і дозволив несанкціонований доступ до відеозаписів зустрічей через Інтернет.

Витік таємної інформації з Бундесверу
Витік таємної інформації з Бундесверу

За даними видання Zeit Online, проблема виникла у власній версії Webex, яку використовував Бундесвер, і яка, вважалося, була більш захищеною, ніж загальнодоступна версія. Це призвело до того, що тисячі відеозустрічей Бундесверу стали доступні для загального перегляду в Інтернеті. Деякі з цих зустрічей повинні були бути строго секретними.

Німецькі військові повідомили, що помилку було виправлено протягом 24 годин після виявлення. Однак журналісти виявили, що близько 248 тисяч німецьких солдатів використовували цю систему для онлайн-зустрічей, включаючи кімнату для зустрічей командувача ВПС Інго Герхарца.

Міністерство оборони Німеччини розпочало розслідування, щоб встановити, чи були перехоплені розмови військових щодо можливого використання ракет Taurus для атак на Керченський міст. Пізніше Міноборони підтвердило факт перехоплення розмов, а міністр оборони ФРН Борис Пісторіус назвав це “гібридною атакою з метою дезінформації”. Він зазначив, що один з учасників увійшов у систему через незахищену лінію з готельного номера в Сінгапурі.

За матеріалами: eurointegration.com.ua

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *