Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Знайшли підозрюваних у нападі на політика

0
2 тижні ago
У Німеччині викрили підозрюваних у нападі на політикаУ Німеччині викрили підозрюваних у нападі на політика

Знайшли підозрюваних у нападі на політика

Згідно з повідомленням журналу Spiegel, слідство виявило ще трьох осіб, які, ймовірно, були співучасниками серйозного нападу на провідного кандидата Соціал-демократичної партії Німеччини на європейських виборах, Матіаса Екке. Таким чином знайшли підозрюваних у нападі на політика

У Німеччині викрили підозрюваних у нападі на політика
У Німеччині знайшли винуватих у нападі на політика

Поліція та прокуратура Дрездена, у спільній заяві з Земельним управлінням кримінальної поліції у Саксонії, повідомили, що вже четверта особа підозрюється у цій справі. Усі підозрювані є німцями віком від 17 до 18 років, у їхніх будинках проведено обшуки, а слідчі дії ще тривають.

Перший співучасник нападу здався поліції в неділю. Матіас Екке був атакований групою осіб у дрезденському районі Штрізен близько 22:30 3 травня. Тоді він разом зі своєю командою розклеював агітаційні матеріали до майбутніх місцевих та європейських виборів. Напад був настільки жорстокий, що політика довелося госпіталізувати та прооперувати.

Коментуючи інцидент, канцлер Німеччини Олаф Шольц закликав до об’єднаних дій проти правих. Цей випадок шокував країну і спонукав людей вийти на великі демонстрації у Дрездені та Берліні.

Ще посилання на важливі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *