Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Бербок про загарбницьку війну РФ

0
2 тижні ago
Бербок про загарбницьку війну РФБербок про загарбницьку війну РФ

Бербок про загарбницьку війну РФ

Глава МЗС Німеччини: РФ веде загарбницьку війну на всіх рівнях. Це дійсно правильний вислів Бербок про загарбницьку війну РФ. Глава Міністерства закордонних справ Німеччини, Анналена Бербок, виступила з гострою критикою в адресу російського уряду, обвинувативши Кремль у проведенні загарбницької війни “на всіх рівнях”.

Бербок про загарбницьку війну РФ
Бербок про війну РФ

Заяву Бербок, в якій вона висловила своє рішуче засудження дій Росії, оприлюднив Tagesschau за повідомленням “Європейської правди”.

Міністерка підкреслила, що Росія проводить “загарбницьку війну на всіх рівнях”, зокрема, шляхом блокади експорту українського зерна та здійснення “масованих кібератак”.

Бербок також згадала про кібератаки, які були спрямовані на Соціал-демократичну партію Німеччини та компанії у Федеративній Республіці.

Вона підкреслила безвідповідальність таких дій та наголосила на неможливості мовчати про це.

Раніше прем’єр-міністр Фінляндії Петтері Орпо також висловив думку про те, що Росія намагається завдати шкоди європейським країнам будь-якими можливими засобами.

З свого боку керівник служби військової контррозвідки Польщі, Ярослав Строжик, висловив припущення, що президент РФ Володимир Путін може бути готовий до проведення невеликої військової операції проти країни-члена НАТО.

Наша читацька рекомендація:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *