Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Краще підтримувати Україну у обороні, ніж потім відновлювати – Сікорський

0
2 тижні ago
Краще підтримувати Україну у обороні ніж потім відновлювати

Сікорський, міністр закордонних справ Польщі, наголосив, що краще підтримувати Україну у обороні, ніж потім відновлювати. Україні дуже потрібні зенітні ракети для захисту своєї промисловості, електростанцій та інфраструктури. “Я вважаю, що краще витрачати кошти на захист України, ніж потім відновлювати її”, – заявив він, передає RMF 24.

Глава МЗС Польщі, який перебуває в США, Радослав Сікорський обговорював загрозу для Польщі з боку Росії та історичні помилки Володимира Путіна. Він також посилався на заяву президента Франції Еммануеля Макрона, який не виключав присутність французьких військ в Україні. Також зазначив, що було б краще, якби законопроєкт про допомогу Україні був схвалений раніше.

“Путіну було б добре визнати своє вторгнення помилкою і зробити новий розрахунок, усвідомлюючи, що ми будемо допомагати Україні стільки, скільки буде потрібно”, – підкреслив глава МЗС Польщі.

Також він висловив думку, що Європейський союз міг би зробити ще більше у плані військової допомоги Україні. Проте вартість загальної фінансової допомоги ЄС для України навіть перевищує ту, що надається США. Сікорський висловив задоволення щодо затвердження військової допомоги США.  Він також сказав, що краще підтримувати Україну у обороні, ніж потім відновлювати.

На запитання про загрозу Росії для Польщі, Сікорський відповів, що хоча він не вважає, що Путін нападе на країну-члена НАТО. Він визнав, що Путін може бути нерозсудливим щодо України, що вже засвідчує його як військового злочинця.

Говорячи про можливість відправлення військ Польщі до України, він сказав, що Польща залишає цю можливість відкритою, щоб Путін розумів, що їх реакція може бути різною.

Щодо закінчення війни в Україні, він зазначив, що це можливо лише тоді, коли Путін усвідомить, що продовження конфлікту коштує йому надто дорого. Він також висловив думку, що Євросоюз міг би зробити більше, щоб допомогти Україні в цей час.

У Польщі викинули на смітник 16 тисяч злотих https://uineu.org/2024/05/03/u-polshhi-vykynuly-na-smitnyk-16-tysyach-zlotyh/

Поляки проти будівництва залізниці з України https://uineu.org/2024/05/03/polyaky-proty-budivnycztva-zaliznyczi-z-ukrayiny/

Коли Польща закриє небо над Західною Україною https://uineu.org/2024/05/03/koly-polshha-zakryye-nebo-nad-zahidnoyu-ukrayinoyu/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *