Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Сталася пожежа в берлінському будинку

0
2 тижні ago
Сталася пожежа в будинку для літніх людейСталася пожежа в будинку для літніх людей

Сталася пожежа в берлінському будинку

У місті Геттінген в Німеччині сталася трагічна подія – нічна пожежа в соціальному закладі, в результаті якої одна людина загинула, а кілька отримали поранення. Сталася пожежа в берлінському будинку і це не перший випадок великих пожеж у Берліні. Пожежа виникла пізно вночі у будівлі, призначеній для проживання літніх людей. За даними Spiegel, один мешканець закладу зазнав летальних травм, ще один отримав серйозні опіки, а двоє постраждали від отруйного диму. Тепер їхні життя не знаходиться під загрозою.

Сталася пожежа в будинку для літніх людей
Сталася пожежа у Берліні

Пожежу вдалося приборкати до ранку, і зараз проводяться роботи з провітрювання та відновлення нормального режиму в закладі. Поки невідомо, що спричинило цей нещасний випадок.

Це не перший випадок пожежі в Німеччині за останній час. Минулого тижня у Берліні сталася масштабна пожежа на металообробному підприємстві, що викликало попередження через отруйний дим, але серйозного забруднення повітря не відбулося.

Також, на початку весни, чотири людини загинули внаслідок пожежі в будинку для літніх людей в Бедбург-Гау, що знаходиться в західній частині Німеччини, в землі Північний Рейн-Вестфалія.

Вас також зацікавить:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *