Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Німеччині може з’явитись новий лідер

0
2 тижні ago
У Німеччині може з’явитись новий лідерУ Німеччині може з’явитись новий лідер

У Німеччині може з’явитись новий лідер

У Німеччині опозиція переобрала лідера, що має шанси замінити Шольца. У понеділок у Німеччині Фрідріх Мерц був переобраний на посаду лідера Християнсько-демократичного Союзу (ХДС), основної опозиційної партії, яка має намір змагатися за канцлерство на виборах 2025 року. За даними видання Euractiv, цю інформацію повідомило видання Spiegel.

У Німеччині може з’явитись новий лідер
У Німеччині може з’явитись новий лідер

Наразі ХДС має провідні позиції у опитуваннях громадської думки в Німеччині з підтримкою близько 30%, що дозволяє їй випереджати ультраправу партію “Альтернатива для Німеччини”.

Партія має значну перевагу в 15 відсоткових пунктів над соціал-демократами, яких очолює Олаф Шольц. Лідера ХДС, Фрідріха Мерца, вже називають “майбутнім канцлером” на конференції партії, яка розпочалася у понеділок.

Проте, після кількох регіональних виборів, що відбудуться восени, ХДС буде окремо вирішувати, хто буде йти на змагання з Олафом Шольцом. Фрідріх Мерц, який представляє більш консервативну лінію в партії після центристського курсу Ангели Меркель, залишається основним кандидатом на посаду канцлера, хоча його можливість на цей пост є неоднозначною.

Прем’єр-міністр землі Північний Рейн-Вестфалія Гендрік Вюст вважається потенційним суперником Мерца, але він офіційно ще не заявляв про свої наміри конкурувати з лідером партії. Іншим можливим кандидатом у канцлери розглядається прем’єр-міністр Баварії від Християнсько-соціальної унії, Маркус Зьодер.

Мерц настійно закликає чинний уряд Німеччини до більшої підтримки України, зокрема, він пропагує поставки крилатих ракет Taurus.

Вам також буде цікаво дізнатись:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *