Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У залі уряду Польщі знайшли “прослушку”

0
2 тижні ago
У залі уряду Польщі знайшли "прослушку"

У залі уряду Польщі знайшли “прослушку” – деталі читайте у статті

У приміщенні, призначеному для виїзного засідання міністрів, в Катовіце на півдні Польщі виявили “жучок”, що вказує на прослуховування. Спецслужби у залі засідання уряду Польщі знайшли “прослушку”, де 7 травня планувалося зустріч міністрів.

В контексті ролі Польщі як центру західного військового постачання до України протягом більш ніж двох років конфлікту з Росією, країна перебувала у підвищеній готовності щодо шпигунства. Reuters повідомляє про цей інцидент:

“Польські спецслужби виявили пристрої для підслуховування в кімнаті, де у вівторок мали зустрітися міністри. Влада не розкриває, хто міг їх туди розмістити. У якості центру західних військових поставок в Україну під час більш ніж дворічної війни з Росією, Польща була у підвищеній готовності через шпигунство.

“Служба державної охорони, співпрацюючи з Агентством внутрішньої безпеки, виявила та демонтувала пристрої, які могли бути використані для прослуховування в приміщенні, де сьогодні має відбутися засідання Ради міністрів у Катовіце”, – написав речник служби безпеки Яцек Добжинський.У залі уряду Польщі знайшли "прослушку"

Він не прокоментував походження пристроїв, але сказав, що зустріч відбудеться, як і планувалося, о 10:00 за Гринвічем. Міністри мали обговорити енергетичну політику, включаючи відмову від вугілля та програму пом’якшення впливу високих цін на електроенергію на малозабезпечені сім’ї.

У понеділок уряд заявив, що перевіряє, чи шпигував польський суддя, який мав доступ до конфіденційної інформації та попросив політичного притулку в Білорусі.

Краще підтримувати Україну у обороні, ніж потім відновлювати – Сікорський

https://uineu.org/2024/05/08/krashhe-pidtrymuvaty-ukrayinu-u-oboroni-nizh-potim-vidnovlyuvaty-sikorskyj/

Як Польща може посилити українську ППО

https://uineu.org/2024/05/08/yak-polshha-mozhe-posylyty-ukrayinsku-ppo/

Як можна було уникнути вторгнення Росії – Туск https://uineu.org/2024/05/08/yak-mozhna-bulo-unyknuty-vtorgnennya-rosiyi-tusk/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *