Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

В Берліні поліція розігнала демонстрантів

0
2 тижні ago
В Берліні поліція розігнала демонстрантівВ Берліні поліція розігнала демонстрантів

В Берліні поліція розігнала демонстрантів

В Берліні поліція розігнала пропалестинських демонстрантів, які вирішили встановити намети на внутрішньому дворі Вільного університету міста. “Європейська правда” опублікувала цю інформацію, посилаючись на AP.

В Берліні поліція розігнала демонстрантів
В Берліні поліція розігнала демонстрантів

Учасники протесту збудували приблизно 20 наметів та створили живий ланцюг навколо них. Більшість демонстрантів ховали свої обличчя за медичними масками і хустками, а також вигукували гасла, такі як “Віва, віва Палестина”.

Поліція Берліна за допомогою гучномовців закликала студентів покинути кампус. Під час сутичок між правоохоронцями та протестувальниками деяких студентів вивели з території, а проти інших застосували перцеві балончики.

Представники адміністрації університету заявили, що діалог з демонстрантами був неможливий, тому було вирішено викликати поліцію для очищення території. “Окупація кампусу є неприйнятною. Ми відкриті для діалогу, але не в такий спосіб”, – зазначив глава університету Гюнтер Ціглер.

Деякі протестувальники намагалися зайти в приміщення та лекційні аудиторії університету, адже адміністрація повідомила про їхні спроби захоплення. Мер Берліна Кай Вегнер підтримав рішення університету викликати поліцію, щоб запобігти загостренню ситуації.

Нещодавно студенти у Фінляндії, Данії, Італії, Іспанії, Франції та Великій Британії проводили протести на підтримку Палестини, повторюючи пропалестинські акції, які відбулися у американських університетах.

Також у Нідерландах поліція затримала близько 140 осіб під час розгону пропалестинських демонстрацій в Амстердамському університеті. У Франції акції підтримки Палестини пройшли у філіях Sciences Po та університеті у Парижі, а також у Сорбонні. Раніше влада Парижа призупинила фінансування університету до відновлення спокою та безпеки на території.

Раніше ми повідомляли:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *