Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

В Тихий океан вирушили військові кораблі Німеччини

0
2 тижні ago
В Тихий океан вирушили військові кораблі НімеччиниВ Тихий океан вирушили військові кораблі Німеччини

В Тихий океан вирушили

військові кораблі Німеччини

Військові кораблі Німеччини прямують в Індо-Тихоокеанський регіон на тлі напруги з Китаєм. У вівторок Німеччина відправила два військові кораблі в Індо-Тихоокеанський регіон, з метою зміцнення своєї військової присутності там в умовах наростаючої напруженості між Китаєм і Тайванем.

В Тихий океан вирушили військові кораблі Німеччини
В Тихий океан вирушили військові кораблі Німеччини

За інформацією агентства Reuters, це рішення було оголошено міністром оборони Німеччини, Борисом Пісторіусом, під час зустрічі на базі ВМС Німеччини у Вільгельмсгафені. Він зазначив, що зростаюча напруженість у регіоні створює тиск на свободу судноплавства та вільний прохід торговими шляхами.

Близько 40% зовнішньої торгівлі Європи протікає через Південнокитайське море, тому ця ініціатива важлива для забезпечення безпеки морських маршрутів.

Два кораблі – судно постачання “Франкфурт-на-Майні” і фрегат “Баден-Вюртемберг” – вирушили у регіон з різних місць. Перше відправлене з Вільгельмсгафена, а друге – з іспанської гавані Рота. Після зустрічі в морі вони відправляться до Галіфакса в Канаді, а потім в Індо-Тихоокеанський регіон.

Хоча планований маршрут кораблів включає проходження через Південнокитайське море, не відомо, чи пройдуть вони також через Тайванську протоку. Це може викликати реакцію Китаю, головного торгового партнера Німеччини.

Китай вважає майже всю область Південнокитайського моря своєю територією, ігноруючи рішення міжнародного трибуналу про недійсність його претензій. Крім того, Китай залишає претензії на Тайвань, хоча той є демократично керованою державою, що має свої власні заперечення.

Глава Міністерства закордонних справ Німеччини, Анналена Бербок, не виключила можливості того, що фрегат “Баден-Вюртемберг” пройде через Тайванську протоку під час своєї майбутньої тихоокеанської місії.

Слід зазначити, що в той же час лідер Китаю Сі Цзіньпін перебуває з візитом в Європі з 5 по 10 травня, відвідуючи Францію, Сербію та Угорщину.

Вам також буде цікаво дізнатись:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *