Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Викрадач хреста Папи Римського отримав строк

0
2 тижні ago
Викрадач хреста Папи Римського отримав строкВикрадач хреста Папи Римського отримав строк

Викрадач хреста Папи Римського

отримав строк

У Траунштайні, місті у федеральній землі Баварія, Німеччина, суд засудив чоловіка до двох з половиною років ув’язнення за викрадення нагрудного хреста, який належав покійному Папі Римському. Таким чином викрадач хреста Папи Римського отримав виправний строк. За даними “Європейської правди” з посиланнеям на DPA злочин був скоєний 19 червня 2023 року в церкві Траунштайна.

Викрадач хреста Папи Римського отримав строк
Викрадач хреста Папи Римського отримав строк

Обвинувачений розбив захисне скло навколо хреста, викравши його. Він стверджував, що привабився зовнішнім виглядом предмета та, мабуть, навіть не здогадувався, що він належав Бенедикту XVI. За інформацією прокуратури, зловмисник вже був засуджений за різні майнові злочини в Німеччині та інших країнах Європи, а з жовтня 2023 року перебував у в’язниці в Баварії.

Прокуратура вимагала трьох років ув’язнення, але суд ухвалив рішення про два з половиною роки, враховуючи кримінальне минуле засудженого. Вирок набрав чинності 7 травня, оскільки ні одна зі сторін не подала апеляцію.

Нагадаємо, що нагрудний хрест, який був викрадений, був переданий родинною парафією в Траунштайні Папою Римським Бенедиктом XVI ще у 2020 році. Висота хреста становить 10-15 сантиметрів, він виготовлений з позолоченого срібла та прикрашений дорогоцінними каменями.

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *