Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Як можна було уникнути вторгнення Росії – Туск

0
2 тижні ago
Як можна було уникнути вторгнення Росії

Туск пояснив, як можна було уникнути вторгнення Росії до України. За його словами, Європа повинна розуміти, що може зробити більше для протидії загрозам.

Як можна було уникнути вторгнення Росії? Повне вторгнення Росії до України можна було б запобігти, якби європейські країни краще підготувалися. Тому зараз Європейському Союзу важливо прикласти додаткові зусилля, щоб стати безпечним континентом.

Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск, повідомляє “Європейська правда“.

“Суть не в тому, щоб Україна програла війну. Якби Європа була краще підготовлена, можливо, Росія не ризикнула б напасти на нашого союзника, яким є Україна”, – зазначив польський політик.

За його словами, зараз Європа повинна усвідомити, що може зробити більше в боротьбі зі злом. Як приклад, Туск згадав COVID-пандемію й підкреслив, що країни об’єдналися, щоб протистояти вірусу. Однак, повномасштабна російська агресія, за словами Туска, – це зло, яке “небезпечніше за цей вірус”.

“Ми маємо усвідомити, що ми можемо зробити більше в боротьбі зі злом, небезпечнішим за цей вірус”, – підкреслив політик.

Прем’єр-міністр Польщі наголошує: коли мова йде про безпеку Європи, “тут немає місця для суперечок і внутрішньої конкуренції”.

“Європа буде безпечною, якщо небо над Європою буде безпечним… Тут немає місця для суперечок і внутрішньої конкуренції”, – заявив Дональд Туск.

Нагадаємо, керівник служби військової контррозвідки Польщі Ярослав Строжик висловив думку, що Путін готовий до мініоперацій проти НАТО. Однак його стримує позиція західних країн. Строжик зазначає, що диктатор Росії вже готовий до проведення обмеженої операції проти однієї з країн Балтії. “Наприклад, він може спробувати захопити Нарву чи висадитися на одному з шведських островів”, – додає він. За словами керівника розвідки Польщі, у Путіна є свої плани, але наразі його стримує позиція Заходу. “Те, що Захід виявляє спільні зусилля для підтримки України, показує йому, що у разі агресії проти НАТО реакція Заходу буде набагато рішучішою”, – заключає він.

Спроба підпалу синагоги Варшави: затримано підозрюваного https://uineu.org/2024/05/03/sproba-pidpalu-synagogy-varshavy-zatrymano-pidozryuvanogo/

На що розраховують поляки при виникненні війни https://uineu.org/2024/05/06/na-shho-rozrahovuyut-polyaky-pry-vynyknenni-vijny/

Польща реалізує масштабну перевірку своїх мешканців https://uineu.org/2024/05/06/polshha-realizuye-masshtabnu-perevirku-svoyih-meshkancziv/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *