Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Заборона прапора РФ на 9 травня у Берліні

0
2 тижні ago
Заборона прапора РФ на 9 травня у БерлініЗаборона прапора РФ на 9 травня у Берліні

Заборона прапора РФ на 9 травня у Берліні

У Берліні цього року влада прийняла рішення заборонити російські прапори, військову форму, плакати з літерами V або Z та інші символи, що можуть бути сприйняті як прославлення агресії РФ, під час урочистостей до 9 травня. Цю інформацію оприлюднила “Європейська правда”, посилаючись на джерело в журналі “Zeit“.

Заборона прапора РФ на 9 травня у Берліні
Заборона прапора РФ на 9 травня у Берліні

У середу та четвер у Берліні заплановані заходи з нагоди закінчення Другої світової війни в Європі. У програмі передбачено церемонії покладання вінків до радянських меморіалів у Трептов-парку і Тіргартені, а також мітинги біля Бранденбурзьких воріт і в урядовому кварталі.

У цьому році поліція знову заборонила російські прапори, військову форму, плакати з літерами V або Z та інші символи, що можуть апологізувати війну РФ проти України, особливо біля радянських меморіалів. Крім того, заборонені російські військові марші та пісні.

У середу розпочнеться велика демонстрація в Трептов-парку під назвою “79-та річниця визволення від фашизму – дякуємо визволителям”, у якій візьмуть участь 200 осіб. Протягом дня ліві та комуністичні групи, а також представники районної влади, покладатимуть вінки до меморіалів у різних місцях Берліна. Прихильники України анонсували демонстрацію в урядовому кварталі під гаслом “Мир для Європи! Російських солдатів геть з України”.

У четвер також відбудуться демонстрації в урядовому кварталі та Трептов-парку, де о 9:00 запланований мітинг лівої ініціативи з 300 учасниками. О 11:30 оголошено мітинг із 1000 учасниками на вулиці 17 червня, щоб вшанувати пам’ять загиблих радянських солдатів під час Другої світової війни. Опівдні ліва демонстрація пройде маршем від Фрідріхсгайна до Трептауер парку. Подібні заходи заплановані навколо Бранденбурзьких воріт з 17:00.

Також у четвер очікується прибуття до Берліна групи пропутінських байкерів “Нічні вовки”. Департамент державної безпеки (ДДБ) Литви не виключає провокацій союзних сил РФ 9 травня в країні. Латвійські правоохоронні органи пообіцяли серйозно підготуватися до цієї дати. У Молдові попередили, що особи, які 9 травня носитимуть георгіївську стрічку або знаки “Z” і “V”, що вважаються символами агресії РФ, будуть штрафуватися.

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *