Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Чи можна українцям у Польщі виїжджати до країн Шенгенської зони

0
2 тижні ago
Чи можна українцям у Польщі виїжджати до країн Шенгенської зони

Чи можна українцям у Польщі виїжджати до країн Шенгенської зони? Багато українців, які знайшли притулок у Польщі, тепер можуть не лише залишатися у безпеці, але й відвідувати різні куточки Європи. Згідно з diia.pl, цифровим документом, який відкриває шлях для подорожей до країн ЄС та за їх межі, українці отримують нові можливості та мобільність.

Стало відомо, чи можна українцям у Польщі, виїжджати до інших країн Шенгенської зони. Diia.pl надає можливість українцям вільно переміщатися по Шенгенській зоні протягом 90 днів протягом кожних 180 днів, а також відвідувати країни, які не входять до ЄС.  Наприклад, Туреччина, Єгипет та інші. Крім того, diia.pl дозволяє повертатися до Польщі без будь-яких обмежень з будь-якої точки Європи.

Diia.pl – перший повністю цифровий дозвіл на проживання в ЄС. Його швидко оформлюють та видають онлайн, і при цьому цей документ гарантує надійний захист даних і визнається у всіх країнах Шенгенської зони. Цей документ доступний лише для біженців з України, які прибули після 24 лютого 2022 року. Для його отримання необхідно зареєструватися в системі PESEL, а потім створити довірений профіль, оскільки доступ до Diia.pl здійснюється через цей профіль.

Далі необхідно подати заявку онлайн на веб-сайті https://www.gov.pl/web/digitalization/diiapl–the-first-fully-digital-residence-permit.

Варто зазначити, що діти віком до 13 років можуть подорожувати з Diia.pl разом із батьками або опікунами. При цьому для дитини потрібен біометричний закордонний паспорт та паперова версія PESEL. Діти до 13 років мають подорожувати під наглядом дорослих, які користуються Diia.pl.

Чи можна українцям у Польщі виїжджати до країн Шенгенської зониЧи можна українцям у Польщі виїжджати до країн Шенгенської зониЧи можна українцям у Польщі виїжджати до країн Шенгенської зони

Українці подають заяви на міжнародний захист https://uineu.org/2024/05/08/ukrayinczi-podayut-zayavy-na-mizhnarodnyj-zahyst/

У Варшаві стався напад через російську мову https://uineu.org/2024/05/03/u-varshavi-stavsya-napad-cherez-rosijsku-movu/

Вступ до польських університетів для українців https://uineu.org/2024/05/02/vstup-do-polskyh-universytetiv-dlya-ukrayincziv/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *