Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Канцлер порівняв НАТО з мушкетерами

0
2 місяці ago
Канцлер порівняв НАТО з мушкетерамиКанцлер порівняв НАТО з мушкетерами

Канцлер порівняв НАТО з мушкетерами

Після зустрічі з президентом Фінляндії Александром Стуббом, канцлер Німеччини Олаф Шольц використав образ мушкетерів, щоб уявно проілюструвати силу та єдність Північноатлантичного Альянсу (НАТО). Канцлер порівняв НАТО з мушкетерами і він має рацію. Під час пресконференції в Берліні в середу, Шольц відзначив приєднання Фінляндії до НАТО, вважаючи це кроком, який “посилює Скандинавію і спільну безпеку в Європі”.

Канцлер порівняв НАТО з мушкетерами
Канцлер порівняв альянс з мушкетерами

Він зазначив, що після російської агресії проти України, важливо посилити європейську складову альянсу з оборони і стримування. І в цьому питанні він висловив повну згоду зі своїм фінським колегою.

“Всі за одного, один за всіх”, – сказав Шольц, перетворюючи гасло мушкетерів на символічне визнання солідарності країн НАТО. “Ми віддані один одному і готові надавати один одному захист і допомогу”, – додав він.

Канцлер також підкреслив, що НАТО буде захищати кожен куток своєї території, щоб запобігти будь-яким спробам Росії порушити єдність та територіальну цілісність альянсу.

Раніше Шольц закликав європейські країни надати Україні більше військової техніки зі своїх запасів, підтверджуючи свою підтримку країні в обличчі загроз з боку Росії.

По матеріалам видавництва: eurointegration.com.ua

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *