Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Пісторіус про обмеження військового бюджета

0
2 тижні ago
Пісторіус про обмеження військового бюджетаПісторіус про обмеження військового бюджета

Пісторіус про обмеження військового бюджета

Пісторіус: Боргові правила Німеччини не мають обмежувати її військовий бюджет. Міністр оборони Німеччини, Борис Пісторіус, висловив переконання, що жорсткі умови щодо державних запозичень, передбачені законодавством Федеративної Республіки Німеччина, не повинні призводити до скорочення витрат на оборону. Він зробив це заяву агентству DPA, повідомляє “Європейська правда”.

Пісторіус про обмеження військового бюджета
Пісторіус про обмеження військового бюджета

За словами міністра, витрати на військові потреби та фінансування надзвичайних ситуацій мають бути виключені з обмежень, встановлених правилами щодо державного боргу, відомих як “боргове гальмо”, що внесені до Конституції Німеччини.

Пісторіус не закликав до скасування цих правил, але відзначив, що необхідно уникати ситуації, коли обмеження перешкоджають країні виконувати свої оборонні зобов’язання. Правила “боргового гальма”, введені в 2009 році, дозволяють уряду брати позики для фінансування дефіциту лише за певних умов.

Міністр підкреслив, що оборона є конституційним мандатом, який включає розгортання збройних сил для захисту народу, і не повинен бути підпорядкований борговому гальму. Він також додав, що юридичний висновок його відомства підтримує ці аргументи.

Пісторіус наголосив на необхідності значного збільшення фінансування для запобігання “заморожуванню” озброєнь недостатньо оснащених збройних сил країни. Він зазначив, що потреби у додаткових коштах на наступний рік оцінюються від 6,5 до 7 мільярдів євро, а ця сума буде зростати у наступні роки після вичерпання коштів з спеціального фонду.

Пісторіус також згадав про зобов’язання досягти цілі НАТО витрачати на оборону не менше 2% від ВВП. Створений після вторгнення Росії в Україну, спеціальний оборонний фонд у розмірі 100 мільярдів євро підтримав військовий бюджет Німеччини, але його ресурси мають бути вичерпані до 2028 року.

У раніше проведеному візиті до США Пісторіус закликав до подальшої підтримки України та підтвердив намір значно посилити обороноздатність своєї країни. При цьому він попередив, що військово-промисловий комплекс Росії вже працює на повне наповнення своїх складів.

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *