Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Пісторіус висловився про Путіна

0
2 тижні ago
Пісторіус висловився про Путіна

Пісторіус висловився про Путіна

Пісторіус висловився про Путіна щодо війни – інформація від Tagesschau Під час свого виступу, Пісторіус зазначив про те, що не можна дозволити, щоб Путіну зійшла з рук його загарбницька війна. Міністр оборони Німеччини, Борис Пісторіус, висловив серйозну турботу стосовно ситуації на Сході, під час свого візиту до Сполучених Штатів.

Міністр оборони закликає до подальшої спільної підтримки України. Акцент на неприпустимі того, щоб президенту Росії Володимиру Путіну вдалося реалізувати його агресивні заміри.

Пісторіус висловився про Путіна
Пісторіус висловився про Путіна

Підтверджуючи це, він зазначив, що це не лише питання захисту демократії, але й найважливіше стратегічне питання для Європи, оскільки агресія є найбільшою загрозою для міжнародного порядку.

Пісторіус також вказав на важливість постійного збільшення обороноздатності країни, наголошуючи, що цього року Німеччина виділить на оборону більше коштів, ніж будь-коли раніше в історії свого військового управління. Проте він підкреслив, що досягнення мети витрачати на оборону не менше 2% від ВВП, яку поставили перед собою країни НАТО, має бути тільки початком.

 

 

Зазначаючи, що війна повернулася в Європу, Пісторіус підкреслив необхідність робити відповідні зусилля. Він попередив про активну діяльність військово-промислового комплексу Росії, який вже активно працює на поповнення своїх складів.

Вас також зацікавить:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *