Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Шольц про напад в бібліотеці

0
2 тижні ago
Шольц про напад в бібліотеціШольц про напад в бібліотеці

Шольц про напад в бібліотеці

Шольц про напад в бібліотеці – актуальна інформація. Канцлер Німеччини Олаф Шольц осудив “боягузливий” напад, що стався в бібліотеці на членку своєї соціал-демократичної партії, Франціску Гіффай. Це стало черговою атакою на політиків у Німеччині перед виборами до Європарламенту. Про це повідомляє Reuters через “Європейську правду”.

Шольц про напад в бібліотеці
Напад в бібліотеці

Шольц заявив у Twitter, що насильство не має місця в демократичних дебатах, і більшість порядних та розсудливих людей цьому протистоять.

Поліція повідомила, що затримала 74-річного підозрюваного, який раніше відомий правоохоронцям за злочини на ґрунті ненависті та інциденти, спрямовані проти держбезпеки. Також відзначено, що він має проблеми з психічним здоров’ям.

Того ж дня в Дрездені арештували двох осіб після того, як члена урядової партії “Зелені” штовхнули та плюнули в нього під час розклеювання агітаційних плакатів, два з яких зірвали. Поліція також отримала повідомлення про гітлерівські привітання, які скандували група людей поруч.

Раніше було повідомлено, що Франціска Гіффай була в бібліотеці в берлінському районі Рудов, коли невідомий чоловік напав на неї ззаду мішком, наповненим твердим вмістом, і вдарив її по голові та шиї.

Наша читацька рекомендація:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *