Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Шольц про напади на німецьких політиків

0
2 тижні ago
Шольц про напади на німецьких політиківШольц про напади на німецьких політиків

Шольц про напади на німецьких політиків

Шольц про напади на німецьких політиків заявив не просто так. Канцлер Німеччини Олаф Шольц закликав громадян країни взяти участь у європейських виборах як відповідь на серію нападів на політиків, які сталися нещодавно. Він сказав, що атаки на демократію стосуються всіх громадян і потребують реакції.

Шольц про напади на німецьких політиків
Шольц про напади на політиків

За повідомленням журналу Spiegel, Шольц закликав громадян голосувати, наголосивши, що це проста відповідь кожного з нас на події, що трапилися.

Нещодавно в Німеччині були затримані троє осіб. Вони ймовірно, брали участь у серйозному нападі на провідного кандидата Соціал-демократичної партії Німеччини на європейських виборах Матіаса Екке. Напад був настільки жорстоким, що політика довелося госпіталізувати та провести операцію.

Раніше депутат Бундестагу від “Зелених” Кай Герінг та його колега Рольф Флісс також стали жертвами нападу після партійного заходу в місті Ессені. Одна з членок СДПН була атакована у бібліотеці.

Міністерка внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер та міністри внутрішніх справ 16 федеральних земель заявили про намір посилити законодавство для захисту політиків та їх помічників від політично мотивованого насильства.

Раніше ми повідомляли:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *