Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

9 травня у Берліні затримали 10 осіб

0
2 тижні ago
На акціях 9 травня у Берліні затримали 10 осібНа акціях 9 травня у Берліні затримали 10 осіб

9 травня у Берліні затримали 10 осіб

Стало відомо, що 9 травня у Берліні затримали 10 осіб. Кілька сотень людей зібралися біля радянських меморіалів у Тіргартені та Трептов-парку в Берліні, Німеччина, щоб вшанувати день 9 травня. За інформацією від Bild, поліція, що обстежувала усіх відвідувачів на предмет забороненої символіки, виявила та затримала 10 осіб за наявність російських символів.

Група байкерів “Нічні вовки”, яка відома своїм пропутінським ставленням, пройшла через Берлін і була зупинена поліцією поблизу меморіалу Трептов-парку.

На акціях 9 травня у Берліні затримали 10 осіб
9 травня у столиці Німеччини затримали 10 осіб

Кожного учасника групи обшукали, після чого їх допустили до меморіалу, де вони вшанували пам’ять з червоними гвоздиками та влаштували фотосесію зі своїми плакатами. Деякі відвідувачі змогли внести георгіївські стрічки на територію меморіалу, інші ж навіть конфліктували з поліцейськими. Також на меморіал завітав Еґон Кренц, колишній генеральний секретар Соціалістичної єдиної партії Німеччини у НДР.

У попередні дні до 9 травня влада Берліна заборонила використання російських прапорів, військових уніформ, а також плакатів з літерами V або Z та інших символів, що можуть сприйматися як прославлення агресії РФ.

У Латвії поліція затримала шість осіб та розпочала кілька кримінальних справ, а у Нарві, Естонія, затримали чоловіка за ношення георгіївської стрічки. Нагадаю, що на стіні Нарвського замку, розташованого на кордоні між Естонією та Росією, був виставлений плакат з написом “Putin war criminal” (“Путін – воєнний злочинець”) у день 9 травня.

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *