Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Найпопулярніші бюджетні залізничні маршрути Німеччини

0
1 тиждень ago
Найпопулярніші бюджетні залізничні маршрути НімеччиниНайпопулярніші бюджетні залізничні маршрути Німеччини

Найпопулярніші бюджетні залізничні маршрути Німеччини

20 найпопулярніших залізничних маршрутів Німеччини з квитком Deutschlandticket за 49 євро. Наразі понад одинадцять мільйонів людей у Німеччині користуються квитком Deutschlandticket. Минув рік з моменту його появи. Обрано найпопулярніші маршрути поїздів за 49 євро.

Найпопулярніші маршрути поїздів із квитком за 49 євро

Найпопулярніші бюджетні залізничні маршрути Німеччини
Найпопулярніші бюджетні залізничні маршрути Німеччини

З травня 2023 року відвідати Німеччину можна за квитком за 49 євро. Це стосується всіх автобусів і поїздів громадського та регіонального транспорту. Це досить популярно. Дані Асоціації німецьких транспортних компаній (VDV) показують, що наразі квитком користуються 11,2 мільйона осіб. Але які маршрути насправді найбільш популярні при щомісячній підписці?

У своєму річному звіті Deutsche Bahn представила, які маршрути в цій країні найбільш популярні. Результати засновані на репрезентативному опитуванні пасажирів, проведеному DB Regio. В опитуванні мандрівники могли вказати, чи їдуть вони на роботу або до школи, чи подорожують на відпочинок. У дослідженні враховувалися тільки маршрути, які обслуговує DB Regio.

Deutschlandticket особливо популярний на цих маршрутах у Німеччині

За даними Deutsche Bahn, які цитує Reisereporter.de, дві третини клієнтів DB Regio мають Deutschlandticket. Аналіз показує, що кожна друга поїздка – до школи або на роботу. Але маршрути місцями відпочинку теж входять до двадцятки найкращих.

Одним із найпопулярніших маршрутів на півночі Німеччини, що використовується здебільшого відпочивальниками, є маршрут між Вестерландом (Зільт) і Гамбургом-Альтоною. Ним курсує лінія RE 6. Поїзд курсує, зокрема, через Ельмсхорн, Хусум і Кейтум до Вестерланда. Дорога займає приблизно три години.

На півдні Німеччини серед туристів популярний маршрут Мюнхен – Гарміш-Партенкірхен, що обслуговується лінією RB 6. Він пролягає, зокрема, через Тутцінген та Оберау до Гарміш-Партенкірхена і займає близько години 20 хвилин.

Найпопулярнішими маршрутами для пасажирів є маршрути Кіль-Гамбург і Кассель-Франкфурт-на-Майні.

Повідомляє інформаційне джерело: novostide.de

Новини які вас також зацікавлять:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *