Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина дасть України 3 HIMARS

1
2 тижні ago
Німеччина дасть України 3 HIMARSНімеччина дасть України 3 HIMARS

Німеччина дасть України 3 HIMARS

Під час свого візиту до Вашингтона, міністр оборони Німеччини, Борис Пісторіус, виклав важливу інформацію. По інформації t-online мова йшла про наміри країни у сфері посилення оборонної потужності України. Він підкреслив щодо плану придбання трьох пускових установок для реактивних систем залпового вогню HIMARS (High Mobility Artillery Rocket System). Закупівля планується  у Сполучених Штатах з подальшою передачою зброї українській армії.

Німеччина дасть України 3 HIMARS
Німеччина дасть України 3 HIMARS

HIMARS – це далекобійна система артилерії, яка забезпечує можливість швидкого та точного ураження цілей на великій відстані. Її ефективність була добре продемонстрована у попередніх конфліктах, і тепер ця технологія стає доступною для України завдяки співпраці з Німеччиною та США.

Підкресливши важливість підтримки України в контексті її боротьби з російською агресією, міністр оборони Німеччини зазначив, що успіх Путіна може мати серйозні наслідки для стабільності та безпеки в світі. Цей крок Німеччини підкреслює її готовність до спільної дії з партнерами в НАТО для забезпечення колективної безпеки та підтримки демократичних цінностей.

Також варто відзначити, що ця ініціатива є частиною більш широкого стратегічного плану Німеччини. Така поставка підтримає України в області безпеки та оборони. Це також відображає зростаючу роль Німеччини як ключового гравця у міжнародних справах та спільній безпеці в Європі та світі.

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *