Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина готова бути головною у НАТО

0
2 тижні ago
Німеччина готова бути головною у НАТОНімеччина готова бути головною у НАТО

Німеччина готова бути головною у НАТО

Під час свого візиту до Сполучених Штатів міністр оборони Німеччини, Борис Пісторіус, акцентував увагу на готовності Берліна взяти на себе більше військової відповідальності за безпеку. Він закликав Вашингтон не знімати своїх безпекових зобов’язань у Європі. Цю інформацію передає “Європейська правда” з посиланням на матеріал DPA.

Німеччина готова бути головною у НАТО
Німеччина готова бути головною у НАТО

Під час зустрічі у штаб-квартирі Міністерства оборони США Пісторіус зазначив: “Ми обидва будемо продовжувати тісно співпрацювати як партнери, як союзники і як друзі. Це особливо важливо в сучасному світі, і я впевнений, що ми можемо досягти багато разом.”

Міністр оборони Німеччини також заявив, що їхня країна готова зробити “більший внесок у справедливий трансатлантичний розподіл тягаря”. Він згадав про збільшення витрат на оборону до понад 2% ВВП, підготовку до постійного розміщення бригади в Литві та лідерство у європейській ініціативі з протиповітряної оборони “Небесний щит”.

Пісторіус також закликав до значного збільшення інвестицій у збройні сили Німеччини для усунення прогалин, що виникли за останні десятиліття. Нагадаємо, що під час цього візиту Борис Пісторіус оголосив також про придбання Німеччиною у США трьох пускових установок HIMARS для України.

Важливість НАТО також відзначив канцлер Німеччини, Олаф Шольц, який образно порівняв Альянс із популярним образом мушкетерів.

Наша читацька рекомендація:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *