Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина виділить 45 млн євро для України

0
1 тиждень ago
Німеччина виділить 45 млн євро для УкраїниНімеччина виділить 45 млн євро для України

Німеччина виділить 45 млн євро для України

Добра новина в тому, що Німеччина виділить 45 млн євро для України. У намірі активно допомогти у відновленні енергетичної інфраструктури після атак з боку Росії, Німеччина уклала угоду про надання гранту на 45 мільйонів євро для України. Ця інформація надійшла від міністерства енергетики України, яке повідомило про підписання угоди в Міненерго під час зустрічі міністра енергетики України Германа Галущенка з федеральним міністром економічного співробітництва та розвитку Німеччини Свеньєю Шульце.

Німеччина виділить 45 млн євро для України
Берлін виділить 45 млн євро для України

Деталі цієї угоди зазначають, що кошти будуть спрямовані на реставрацію та підсилення стійкості об’єктів енергетичної системи, які постраждали від російських нападів. Крім цього, планується використання коштів на закупівлю обладнання для модернізації, автоматизації та реконструкції підстанцій компанії “Укренерго”.

Галущенко висловив подяку уряду Німеччини та Німецькому банку розвитку за підтримку і фінансову допомогу, яка буде спрямована на швидке відновлення критичних об’єктів енергетичної інфраструктури.

Також варто зазначити, що підтримка для України не обмежується лише Німеччиною. Велика Британія поповнить фонд підтримки енергетики країни ще на 23 мільйони євро. Раніше Сполучені Штати надали допомогу в у вигляді генераторів і техніки для регіонів, що потребують надзвичайних заходів.

По матеріалам видавництва: eurointegration.com.ua

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *