Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Польща передала Україні ухилянта

0
2 місяці ago
Польща передала Україні ухилянта

Польща передала Україні ухилянта, який намагався втікти від прикордонників через Західний Буг. “Ця історія виглядає дуже кіносценарійною,” –  повідомили у Державній прикордонній службі України, надаючи деталі інциденту. Чоловік з Сумської області вирішив прорватися через Західний Буг, намагаючись потрапити до Польщі. Але його затримали польські прикордонники та повернули назад до українських колег.

“Невдовзі бачимо спроби нелегального перетину кордону до Польщі. Проте всі такі спроби закінчуються поверненням до України. Цими вихідними двоє громадян спробували перетнути Західний Буг, щоб потрапити за кордон. Один із них був виявлений прикордонними на польському кордоні вранці у неділю. Побачивши прикордонників, невідомий почав втікати та переплив річку. Польські прикордонники повідомили українських колег про інцидент, і співробітники української Прикордонної служби затримали його на своєму боці”, – зазначено у повідомленні Західного регіонального управління ДПСУ.

Пізніше виявилося, що затриманий – 31-річний житель Сумщини. У нього не було законних підстав для виїзду за кордон під час дії правового режиму воєнного стану, тому він вирішив незаконно потрапити до Польщі. Проте він не зміг задовго перебувати там, оскільки польські відомства в рамках реадмісії передали його українським прикордонникам. Правоохоронці склали на нього адміністративний протокол за статтею 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а представник ТЦК та СП вручив йому повістку.

Раніше сталася ще одна схожа історія.

“Протокол про адміністративне правопорушення та повістка чекали і на 26-річного жителя Донеччини, який день тому намагався незаконно потрапити до Польщі в подібний спосіб”, – зазначено у повідомленні. Рішення  буде приймати суд.

Зараз проводяться заходи з встановлення осіб, які могли бути причетні до незаконного переправлення осіб через українсько-польський кордон.

Спроби перетину кордону

В рамках дії правового режиму воєнного стану чоловікам віком від 18 до 60 років, за винятком кількох категорій, заборонено виїжджати за межі України.

Іноді чоловіки вдаються до “творчих” методів, щоб виїхати за кордон. Недавно прикордонники згадували про “чарівну Сергієтту”, який переодягнувся у жінку та намагався виїхати з країни, використовуючи паспорт своєї сестри. Проте вмовити прикордонників йому не вдалося.

Але іноді спроби покинути територію України завершуються трагічно. З початку війни понад 25 осіб загинули в річці Тиса, намагаючись переплисти її, щоб потрапити за кордон.

Польща наповнює Пенсійний фонд завдяки українцям  https://uineu.org/2024/05/09/polshha-napovnyuye-pensijnyj-fond-zavdyaky-ukrayinczyam/

Зростання тарифів на комуналку у Польщі https://uineu.org/2024/05/09/zrostannya-taryfiv-na-komunalku-u-polshhi/

Хотіли до Польщі – отримали повістки https://uineu.org/2024/05/09/hotily-do-polshhi-otrymaly-povistky/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *