Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Сфери з дефіцитом працівників в Польщі

0
1 тиждень ago
Сфери з дефіцитом працівників в Польщі

Сфери з найбільшим дефіцитом працівників в Польщі.  Держава оголосила про наявність 85 тисяч вакансій. На фоні значного дефіциту кадрів у країні, міграція українців до інших європейських країн стає все більшим фактором.

Сфери з дефіцитом працівників в Польщі: на польському ринку праці особливо відчутний дефіцит фахівців з конкретними промисловими навичками, таких як:

  • електрики;
  • механіки;
  • інженери з автоматизації;
  • зварювальники;
  • оператори навантажувачів.

Також висока потреба в працівниках, які можуть ефективно виконувати прості завдання. У сфері логістики особливо відчувається дефіцит водіїв вантажівок.

Цю ситуацію поглиблює відтік українських мігрантів, які обирають інші країни Європи. Також самі поляки, враховуючи інфляцію та економічні умови, все частіше обирають працювати у Німеччині чи Нідерландах.

Незважаючи на те, що роботодавці пропонують конкурентоспроможні зарплати та соціальні пакети, їм все ще складно залучити необхідну кількість працівників. Наприклад, зарплата для оператора навантажувача може сягати до 5 873 злотих (після відрахування податків).

Зараз у Європі підвищується кількість вакансій через настання виробничого сезону та початок сезонних робіт у полі. За даними міграційної платформи EWL, є багато можливостей для українців, які не вимагають особливих мовних чи професійних навичок, особливо у Східній Європі.

Наприклад, у Польщі потрібні працівники на заводах, де виготовляють м’ясні продукти, а також в машинобудівній галузі. Також є вакансії на логістичні склади для комплектування замовлень. Зарплата може становити 4-5 тисяч злотих на руки в місяць (39-49 тисяч гривень).

Починаючи з середини квітня, розпочалися сезонні роботи на полях. Зокрема, збір полуниці. У сільському господарстві особливо потрібні робочі руки.

У Польщі викинули на смітник 16 тисяч злотих https://uineu.org/2024/05/03/u-polshhi-vykynuly-na-smitnyk-16-tysyach-zlotyh/

Чому українські біженці тікають з Польщі https://uineu.org/2024/05/01/chomu-ukrayinski-bizhenczi-tikayut-z-polshhi/

 Через протести фермери забули оновити трактори https://uineu.org/2024/05/01/cherez-protesty-fermery-zabuly-onovyty-traktory/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *