Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Німеччині хочуть відновити призов

0
1 тиждень ago
У Німеччині хочуть відновити призовУ Німеччині хочуть відновити призов

У Німеччині хочуть відновити призов

В Німеччині народжується жвава дискусія стосовно можливості відновлення призову молоді до війська або роботи у соціальних службах. Згідно з повідомленням від Tagesspiegel очікується, що міністр оборони Борис Пісторіус незабаром представить свої пропозиції щодо зміни політики з цього питання. Представники Соціал-демократичної партії (СДПН) та Християнсько-демократичного союзу (ХДС) зазначають, що вони відкриті до обговорення.

У Німеччині хочуть відновити призов
У Німеччині хочуть відновити призов

Ларс Клінгбайль, один з керівників СДПН, підтримав ідею повернення призову Він зауважив, що кожен молодий громадянин має вирішити, чи бажає він служити своїй країні. Він пропонує, щоб у школах представники Бундесверу спілкувалися зі старшокласниками про можливості військової служби. Акцент на тому, що це не має нічого спільного з прославленням війни, але дасть можливість зробити інформований вибір.

Наприкінці він відкидає ідею повернення до попередньої моделі призову, що діяла у Німеччині. У той час ХДС вже висловив пропозиції щодо відновлення загальнообов’язкової військової служби, оскільки змінюється безпекова ситуація. Головний представник партії Флоріан Ган закликав міністра оборони прискорити процес введення загальнообов’язкової служби, наголошуючи на необхідності підготовки перед введенням такої системи.

Міністр оборони також оголосив, що Німеччина готова прийняти більшу відповідальність у НАТО. Тим часом у Польщі обговорюється зміна підходу до підготовки “активного резерву” армії.

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *