Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Україна планує війну з Польщею – фейк росіян

0
2 тижні ago
Україна планує війну з Польщею - фейк росіян

Україна планує війну з Польщею – фейк росіян

Російська пропаганда поширює неправдиву інформацію про те, що Україна планує розпочати війну з Польщею, але більшість українців мають позитивне ставлення до наших сусідів із Польщі.

Цю дезінформацію активно розповсюджують кремлівські ЗМІ, використовуючи власний наратив, який був започаткований польським економістом Лешеком Сікульським.

Відомо, що він неодноразово висловлював антиукраїнські погляди. Це було зафіксовано експертами Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки SPRAVDI. Додаткові дослідження показали, що він є активним ідеологом проросійського руху в Польщі. Сікульський намагається впроваджувати ідею про неприязність українців до поляків. Стверджує, що при першій нагоді вони висловлять на них свою злість.

Україна планує війну з Польщею – фейк росіян

У дійсності Україна та Польща підтримують мирні та дружні дипломатичні відносини. Більшість українців (58,4%) відчувають позитивне ставлення до нашого сусіднього держави.

Згідно з Володимиром Кравченком, оглядачем відділу міжнародної політики ZN.UA, президент Російської Федерації Владімір Путін націлився на відновлення Російської імперії і перекроєння міжнародного порядку. До цього часу немає жодних ознак того, що він відмовився від цих намірів. Таким чином, можливою наступною жертвою російської агресії може стати Польща.

Одним з останніх гучних фейків росіян – це втеча з країни президента України Володимира Зеленського, коли він має відправитися в офіційний візит до Лондону. Ця дезінформаційна кампанія є частиною систематичного нападу російської пропаганди проти українського президента.

Відео з неправдивою інформацією поширюють у соціальній мережі TikTok, намагаючись створити вигляд правдоподібності, заявив Центр протидії дезінформації. Їхні спроби використати американське видання Politico для підтвердження брехливих тверджень також були розкриті, оскільки на сайті видання не було знайдено відповідної публікації.

Відношення поляків до українських біженців: https://uineu.org/2024/04/09/vidnoshennya-polyakiv-do-ukrayinskyh-bizhencziv/

Афера українців у Польщі на $150 000: https://uineu.org/2024/04/10/afera-ukrayincziv-u-polshhi-na-150-000/

Заклик до дії: запланована зустріч парламентів: https://uineu.org/2024/04/10/zaklyk-do-diyi-zaplanovana-zustrich-parlamentiv/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *