Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Які професії затребувані у Німеччині?

1
2 тижні ago
Які професії затребувані у НімеччиніЯкі професії затребувані у Німеччині

Які професії затребувані у Німеччині?

У Німеччині дефіцит кадрів: які робочі місця найбільше потребують фахівців? У Німеччині відомі привабливі умови праці, і багато людей обирають цю країну для пошуку роботи. Проте наразі вона стикається із серйозним дефіцитом фахівців у різних галузях. Майже 2 мільйони спеціалістів потрібні по всій країні.

Які професії затребувані у Німеччині
Які професії затребувані у Німеччині

В Німеччині великий попит на кваліфікованих працівників у сферах IT та інженерії, а також на доглядальників, водіїв вантажівок та майстрів. Щоб працевлаштуватися, необхідно мати офіційно визнаний іноземний диплом. Проте володіння німецькою мовою не завжди є обов’язковим, особливо в деяких галузях.

Найбільший попит в Німеччині спостерігається на таких посадах, як інженери, професійні доглядальники, IT-спеціалісти, водії вантажівок та майстри. Зокрема, потрібні інженери у галузях автоматизації, архітектури, автомобільної промисловості, відновлювальної енергетики, захисту довкілля та штучного інтелекту.

Для водіїв вантажівок необхідне водійське посвідчення, видане в країнах ЄС або Європейської економічної зони, а також складення спеціального тесту. Для отримання цієї роботи також потрібне володіння німецькою мовою на рівні B1. Заробітна плата водія вантажівки може становити близько 2 700 євро на місяць.

IT-фахівці можуть отримати роботу в галузі розробки програмного забезпечення, керування додатками та кібербезпеки, маючи досвід роботи та володіючи німецькою мовою на рівні не нижче B1. Зарплата може сягати до 6 000 євро на місяць.

Також високий попит на професійних доглядальниць. Потенційні кандидати повинні мати професійну кваліфікацію або пройти оцінювальний тест. Зарплата на початковій посаді може становити приблизно 2 500 євро.

Проте, не зважаючи на великий попит на фахівців, деякі райони Німеччини обмежують прийом мігрантів через труднощі з інтеграцією та зростанням населення.

Повідомляє інформаційне джерело: zakordon.24tv.ua

Ще посилання на цікаві новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *