Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Бундестаг пропонує збивати дрони над Україною

0
6 днів ago
Бундестаг пропонує збивати дрони над УкраїноюБундестаг пропонує збивати дрони над Україною

Бундестаг пропонує збивати дрони над Україною

У Бундестазі пропонують збивати дрони над Україною військами НАТО. Про це дискутували члени німецького парламенту від різних політичних партій. Мова йде про урядових “Зелених”, “Вільних демократів”, і опозиційної ХДС. Була висловлена підтримка, щоб системи ППО НАТО відбивали дрони над західною частиною України.

Бундестаг пропонує збивати дрони над Україною
Бундестаг пропонує збивати дрони над Україною

Цю позицію чиновники висловили у спілкуванні з виданням FAZ, згідно із повідомленням DW. Агнешка Бруггер, представниця “Зелених”, вважає, що розміщення систем протиповітряної оборони на кордонах з Україною сприятиме захисту західних регіонів країни.

Її партійний колега, Антон Гофрайтер, додає, що захист українського повітря з території Польщі та Румунії необхідно розглядати у довгостроковій перспективі. Маркус Фабер, депутат від “Вільних демократів”, вважає, що обмежена кількість систем протиповітряної оборони та ракет не є правильним. У цьому разі створюється потреба в гарантуванні їхнього достатнього обсягу на майбутнє.

Думки німецьких політиків про ППО

Враховуючи ці обставини, Фабер вважає можливим залучення західних систем протиповітряної оборони для захисту неба над Україною. Представник ХДС, Родеріх Кізеветтер, також підтримує ідею збивання російських дронів над Україною силами НАТО. Це на його думку, полегшить обтяження протиповітряної оборони України та дозволить зосередитися на захисті фронту.

Кізеветтер зазначає, що подібний підхід спостерігався у випадку Ізраїлю, коли США, Франція та Британія надали підтримку відбиттю повітряної атаки з боку Ірану. Такі дії, свідчать, що допомога в подібних ситуаціях не робить країни стороною конфлікту.

Концепція збивання дронів РФ над західною Україною системами ППО НАТО виникла у фахівців, серед яких експерт з безпеки Мюнхенської конференції Ніко Ланґе та екс-генерал-лейтенант Горсту-Гайнріх Браус. Раніше В. Зеленський  висловлював незадоволення тим, що західні союзники НАТО збивають іранські ракети та дрони, які направляються на Ізраїль. Але з іншого боку утримуються від схожих дій в Україні, боячись втягнення в конфлікт з РФ.

США відмовилися від будь-якої військової участі у війні в Україні. Тому теж не будуть збивати іранські дрони, запущені Росією, як це відбулося минулого тижня в Ізраїлі. Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон також пояснив, що, є відміна від Ізраїлю. Тому його країна не може допомогти Україні у збиванні російських дронів, оскільки це може призвести до ескалації конфлікту.

Раніше ми повідомляли:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *