Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Наміри Польщі будувати бункери та траншеї

0
6 днів ago
Наміри Польщі будувати бункери та траншеї

У Польщі є наміри будувати бункери та вирити траншеї у зв’язку з військовою загрозою з боку Російської Федерації.

Країна застосовує “комплексні заходи” для зміцнення кордону з Білоруссю та Росією. На даний момент у відповідних районах розташовано військовий контингент, а також у Польщі є наміри будувати бункери, рови та траншеї.

Міністр національної оборони Польщі, Владислав Косіняк-Камиш, розповів про це в ефірі Radio ZET. Він підкреслив, що влада країни вже розробляє відповідний план.

За його словами, видатки на зміцнення кордону цього року є рекордними для Польщі.

“Фактично, ми вже це робимо – зміцнюємо кордон. Ми відновлюємо, укріпляємо дамбу, ведемо військові операції в Підляшші, в Воєводстві Люблін, Мазовецькому та Вармінсько-Мазурському, маємо присутність армії та союзних військ”, – пояснив очільник Міністерства оборони.

Нагадаємо, представник Європейського Союзу Жозеп Боррель, підкреслив, що в разі успіху Путіна в Україні, російські війська можуть ввійти на кордони Польщі. Щоб уникнути цього, європейцям слід негайно розпочати діяти. Дипломат вважає, що все більше європейських лідерів усвідомлюють загрозу, яку представляє Росія. Проте не всі країни-члени ЄС поділяють цю точку зору.

Міністр закордонних справ Польщі, Радослав Сікорський, висловив думку, що не слід дивуватися, якщо Росія нападе на Польщу. Але краще запобігти такому розвитку подій, зупинивши Путіна в Україні. Сікорський оцінив можливість нападу Росії на свою країну і наголосив, що такий сценарій не можна виключити. Він висловив переконання, що Польща зможе впоратися з будь-яким вторгненням Росії.

“За останні 500 років Росія нападала на Польщу багато разів. Це не стало б для нас сюрпризом. Але Росія програла б, оскільки ми  маємо набагато більше ресурсів”, – підкреслив він.

Міністр зауважив, що захоплення України російськими військами лише посилить їхні можливості для подальших агресивних дій. Він закликав до того, щоб світ зупинив Путіна ще до того, як він дістанеться до кордонів Польщі.

На що розраховують поляки при виникненні війни https://uineu.org/2024/05/06/na-shho-rozrahovuyut-polyaky-pry-vynyknenni-vijny/

Польща реалізує масштабну перевірку своїх мешканців https://uineu.org/2024/05/06/polshha-realizuye-masshtabnu-perevirku-svoyih-meshkancziv/

Польща має заборонити імпорт російської металопродукції https://uineu.org/2024/05/06/polshha-maye-zaboronyty-import-rosijskoyi-metaloprodukcziyi/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *