Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Підтримка ультраправих Німеччини впала

0
7 днів ago
Підтримка ультраправих Німеччини впалаПідтримка ультраправих Німеччини впала

Підтримка ультраправих

Німеччини впала

Рейтинг ультраправої партії “Альтернатива для Німеччини” (“АдН”) скоротився до 17 відсотків за даними опитування соціологічного інституту INSA для видання Bild, повідомляє Merkur через “Європейську правду”. Це означає, що “АдН” втратила один відсотковий пункт протягом останнього тижня, досягнувши найнижчого показника за останній рік. За рік підтримка партії зменшилася на шість відсоткових пунктів. Незважаючи на це, “АдН” залишається другою за рейтингом партією.

Підтримка ультраправих Німеччини впала
Підтримка ультраправих Німеччини впала

Опозиційна ХДС/ХСС зберігає лідерство з рейтингом 30 відсотків, в той час як підтримка проурядових “Зелених” зросла на один пункт до 13%. Рейтинг їхніх партнерів по коаліції, соціал-демократів канцлера Олафа Шольца (15%) та “Вільних демократів” (5%), залишився стабільним.

Також залишається стабільним рівень підтримки “Альянсу Сари Вагенкнехт” (BSW), яка виступає проти військової допомоги Україні, на рівні семи відсотків.

Нещодавно німецька Соціал-демократична партія випередила “АдН” у популярності через скандали, пов’язані з ультраправими. “АдН” фігурувала в кількох справах щодо шпигунства на користь Китаю та торгівлі впливом на користь РФ. Наприклад, у Дрездені було заарештовано громадянина Німеччини Цзяна Г., який працював помічником євродепутата “АдН” Максиміліана Кра.

Цього місяця Бельгія розпочала кримінальне розслідування щодо можливого втручання Росії у вибори після того, як чеський уряд заявив, що викрив російську мережу, яка намагалася вплинути на політику, включаючи виплати європейським політикам, серед яких були представники “Альтернативи для Німеччини”.

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *