Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Будинок ультраправого політика закидали камінням

0
1 тиждень ago
Будинок ультраправого політика закидали каміннямБудинок ультраправого політика закидали камінням

Будинок ультраправого політика закидали камінням

У Німеччині невідомі закидали камінням будинок ультраправого політика. У східнонімецькому місті Галле невідомі особи атакували будинок депутата міської ради, який представляє ультраправу партію “Альтернатива для Німеччини”. За інформацією, що надійшла від DPA та опублікована “Європейською правдою”, протиріччя сталося у нічний час.

Будинок ультраправого політика закидали камінням
Будинок політика закидали камінням

Невідомі залишили каміння біля вікон будинку та пошкодили кілька з них. Також, вони кинули запальний пристрій у вхідні двері, але він самостійно згас. Поліція повідомила, що ані свідки, ані служби правопорядку не змогли ідентифікувати підозрюваних у злочині.

Служба державної безпеки країни взяла справу на себе та розпочала розслідування. Ця служба відповідає за політично мотивовані злочини в Німеччині. Це ще один випадок насильства, спрямованого на політичних діячів, що стають все більш поширеними в країні. Раніше відомо про напади на інших політиків, зокрема ультраправих.

На фоні таких подій міністерка внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер та міністри внутрішніх справ усіх 16 федеральних земель виявили намір посилити законодавство, спрямоване на захист політичних діячів та їх помічників від політично мотивованого насильства під час виборів.

Новини які вас також зацікавлять:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *